Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2017 04 20 Informuojame apie ant konteinerių klijuojamus informacinius lipdukus

Balandžio mėnesį kai kurie Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojai ant buitinių atliekų ir žaliųjų atliekų konteinerių randa priklijuotus lipdukus su informaciniu pranešimu, kuriame gyventojų prašoma susisiekti su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centru“ ir pranešti konteinerių galinėje pusėje esančius identifikacinius numerius.

Ruošiantis įvesti dvinarę rinkliavą už komunalines atliekas, pradėta individualioms valdoms priskirtų konteinerių inventorizacija. Manoma, kad daugiau kaip dešimtadalis individualiose valdose aptarnaujamų konteinerių nėra susieti su tais pačiais adresais savo gyvenamąją vietą deklaravusiais gyventojais. Todėl norima išsiaiškinti, kam priklauso niekam nepriskirti konteineriai ir kieno vardu turi būti rašomos sąskaitos už jų aptarnavimą.

Lipdukus su informaciniu pranešimu ant konteinerių klijuoja Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojus aptarnaujanti UAB „Ecoservice projektai“. Gyventojai įspėjami, kad, nesuteikus prašomos informacijos, konteineriai nebus aptarnaujami.

 

ŠRATC inf. 

Paskutinį kartą redaguota: 2017-04-20

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.