Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2017 09 08 Karjeros diena Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre

Rugsėjo 7-ąją pažymimos Karjeros dienos proga Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre, įsikūrusiame Lukšio g. 8 Šiauliuose, apsilankė Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos 1a ir 7a klasių mokiniai.

Pirmaklasiams labiausiai patiko rūšiavimo žaidimas – pusė vaikų atliekas rūšiuoja namuose, tad jiems puikiai sekėsi į specialius maišus rūšiuoti stiklo, popieriaus, plastiko atliekas. Tie, kurie namuose kol kas nerūšiuoja, įsitikino, kad tai visiškai nesunku.

Mokytis rūšiuoti mokinukai galės ir žaisdami stalo žaidimą, kurį kiekvienas gavo dovanų. Apsilankymą Šiaulių regiono aplinkos tvarkymo centre vaikams primins ir atšvaitai su užrašu „Aš nešiukšlinu“.

Septintokai į susitikimą su Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro administracijos darbuotojais atėjo pasirengę klausimų. Juos domino, kokių profesijų darbuotojai čia dirba, kokių savybių reikia renkantis šias profesijas, kokia įprasta įstaigos darbuotojų darbo diena. Į moksleivių klausimus atsakė ŠRATC direktorė Jolita Šalkauskienė, jos pavaduotojas Petras Žaltauskas, Viešųjų pirkimų ir projektų įgyvendinimo tarnybos vadovė Ernesta Ručinskienė.

Septintokai susipažino ir su Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro veikla, gyventojams teikiamomis paslaugomis. Deja, tik keletas moksleivių rūšiuoja namuose, todėl daug kalbėta apie rūšiavimo svarbą ir atsakingą vartojimą.

 

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo inf. ir nuotr.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2017-09-08

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.