Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2017 09 15 Kviečiami registruotis norintieji dalyvauti konkurse „Kita forma“

Aplinkosauginio švietimo konkursas „Kita forma“ skirtas visoms švietimo ir ugdymo įstaigoms. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir biuro interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.), pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų atliekų). Pagrindinė idėja – nereikalingas daiktas yra ne šiukšlė, o nepanaudota žaliava, iš kurios galime sukurti naują daiktą, dovaną, interjero dekoraciją.

Šių metų konkurso „Kita forma“ ambasadorius Simas Sionkinas – jaunimo gerai žinomas legendinis riedlentininkas, gerasis ciklinės gamybos Lietuvoje pavyzdys, kuriantis stilingus aksesuarus iš nebetinkamų naudoti riedlenčių.

Konkurse vis aktyviau dalyvauja darželinukai ir pradinių klasių mokiniai, todėl šiais metais dalyviai suskirstyti į keturias amžiaus kategorijas:

1.      Ikimokyklinio amžiaus vaikai

2.      1–4 klasės

3.      5–8 klasės

4.      9–12 klasės

Kiekvienoje kategorijoje įsteigta po vieną prizinę vietą – ji bus skirta už originaliausią, inovatyviausią, labiausiai pritaikomą, labiausiai išbaigtą ir gražiausiai pristatytą kūrinį. Geriausius darbus išrinks kompetentinga komisija, o jų autoriai bus apdovanoti parodos „Kita forma“ atidarymo metu, 2017 m. lapkričio 24 d. 10  val. parodų rūmuose „Litexpo“ Vilniuje. „Kita forma“ darbų paroda ir jos atidarymas planuojamas kartu su paroda „Vaikų šalis“, lankytojų lauks daugybė šaunių dalykų: kūrybinės ir inovatyviosios  dirbtuvės, seminarai, kitos pramogos.

Konkursas vyksta ir darbai bei idėjos priimami nuo 2017 m. rugsėjo 3 d. iki 2017 m. lapkričio 10 d. Susipažinkite su konkurso nuostatais. Dalyvio anketą pildykite paspaudę šią aktyvią nuorodą:

https://goo.gl/forms/g3z1wSAotN74kEPC3

Nepavykus užpildyti šios aktyvioje nuorodoje esančios anketos, galite pildyti kitą dalyvio anketos formą, kurią rasite internetinėje svetainėje www.rvagentura.lt.

Visas naujienas ir detalią informacija apie konkursą bei kitus VšĮ „RV Agentūra“ vykdomus aplinkosauginio švietimo projektus galite rasti svetainėje www.rvagentura.lt  Facebook socialiniame tinkle https://www.facebook.com/KitaformaRV/.

 

VšĮ „RV Agentūra“ inf.

                 

Paskutinį kartą redaguota: 2017-09-15

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.