Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2017 10 06 Knyga „Kontis ir Tvarkius“ pasiekė visus Šiaulių rajono darželius-lopšelius

Šių metų rugsėjo 1-ąją Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pradėjo akciją, kurios tikslas – aplankyti visus Šiaulių regiono lopšelius darželius, pasikalbėti su vaikais apie atliekų rūšiavimą, rūpinimąsi aplinka ir padovanoti pasakų knygų „Kontis ir Tvarkius“.

Pasakų knyga apie rūšiavimą jau pasiekė visus devynis Šiaulių rajono darželius-lopšelius. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro specialistai apsilankė septyniolikoje lopšelių-darželių grupių, kurias lanko 340 priešmokyklinio ir jaunesnio amžiaus vaikų. Kiekviena grupė gavo dovanų – po knygą „Kontis ir Tvarkius“, taip pat su vaikais buvo kalbamasi apie atsakingą atliekų tvarkymą, rūšiavimą, o labiausiai vaikams patiko patiems rūšiuoti įvairias pakuočių ir kitas atliekas.

Knyga „Kontis ir Tvarkius“ išleista šiais metais, jos leidimą rėmė Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija. Knygoje vaikams suprantamai ir įtaigiai pasakojama, kaip tvarkyti atliekas, rūšiuoti ir atsakingai vartoti. Tačiau „Kontis ir Tvarkius“ anaiptol nėra knyga apie atliekas. Ji pasakoja apie žmones, jų santykius, taip pat apie žmonių santykius su daiktais.

Pasakų knygų bus padovanota visiems Šiaulių regiono lopšeliams-darželiams. Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonuose ir Šiaulių mieste yra per 60 vaikų lopšelių-darželių.

Daugiau apie akciją – Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/sratc/.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro inf. ir nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2017-10-06

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.