Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2017 10 24 „Kontis ir Tvarkius“ lopšeliams-darželiams: aplankyti Joniškio darželiai

Rugsėjo 1-ąją Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro pradėtos akcijos tikslas – aplankyti visus Šiaulių regiono lopšelius-darželius, pasikalbėti su vaikais apie atliekų rūšiavimą, rūpinimąsi aplinka ir padovanoti pasakų knygų „Kontis ir Tvarkius“.

Knyga apie rūšiavimą jau džiaugiasi keturių Joniškyje ir Žagarėje įsikūrusių darželių-lopšelių vaikai. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro specialistai aplankė aštuonias darželių grupes, kuriose ugdoma beveik 160 priešmokyklinio ir jaunesnio amžiaus vaikų. Kiekvienai grupei ne tik padovanota po knygą „Kontis ir Tvarkius“. Buvo įdomu su vaikais pabendrauti, sužinoti, ką jie jau žino apie atliekų tvarkymą, rūšiavimą, be to, jie patys pabandė rūšiuoti įvairias pakuočių ir kitas atliekas.

Knygos „Kontis ir Tvarkius“ leidimą rėmė Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija. Knygos autorė Aldona Zinkevičiūtė vaikams suprantama ir įtaigia kalba pasakoja, kaip tvarkyti atliekas, rūšiuoti ir atsakingai vartoti.

„Kontis daiktus pažįsta ir supranta geriau nei žmones ir jis labai nori, kad žmonės nepirktų tiek daug daiktų ir jų neskriaustų“ – rašoma knygos anotacijoje.

Akcija pasieks visus Šiaulių regiono lopšelius-darželius. Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonuose ir Šiaulių mieste yra beveik 70 vaikų lopšelių-darželių.

Daugiau apie akciją – Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/sratc/.

 

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro inf. ir nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2017-10-24

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.