Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2018 06 15 Informacija UAB ,,ROL Lithuania“ įmonės darbuotojams apie Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro veiklą.

        Šiandien ne tik pavieniai asmenys domisi kaip tinkamai tvarkyti atliekas, bet ir įmonės savo darbuotojus šviečia atliekų tvarkymo klausimais, taip skatinant prisidėti prie išteklių tausojimo ir aplinkos išsaugojimo. Viena tokių įmonių Šiauliuose ROL Lithuania kuri pakvietė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro darbuotojus, kad šie supažindintų  įmonėje dirbančius asmenis su atliekų tvarkymo ir aplinkos išsaugojimo galimybėmis.

        Darbuotojų švietimas atliekų tvarkymo klausimais prasidėjo nuo Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ekologės Ingos Grigaliūnienės pateiktos medžiagos apie atliekų prevencijos ir tvarkymo srityje taikomą prioritetų eiliškumą. Pasakota apie atliekų rūšiavimo naudą pabrėžiant, kad siekiama, jog kuo daugiau išrūšiuotų atliekų būtų perdirbta bei būtų tinkamas atliekų rūšiavimas atliekų susidarymo vietoje.

         Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro atliekų surinkimo ir transportavimo kontrolės tarnybos vadovas Mantas Tamošiūnas ROL Lithuania įmonės darbuotojus supažindino su metų pradžioje Šiaulių mieste pradėjusia veikti dvinarės rinkliavos sistema už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Supažindinta su žiedinės ekonomikos sąvoka, kurios tikslas atsakingai naudoti turimus išteklius, mažinti atliekų susidarymą. Šis Europos komisijos propaguojamas modelis kuriamas tam, kad būtų sumažintas besaikis vartojimas. Supažindinta su įgyvendinamu projektu „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“.

        Pristatymo pabaigoje darbuotojams buvo palikta informacinė medžiaga apie Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro veiklą, esamą atliekų tvarkymo infrastruktūrą bei aktuali informacija atliekų tvarkymo klausimais.

 

ŠRATC informacija ir nuotraukos

Paskutinį kartą redaguota: 2018-06-15

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.