Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 01 07 Eglučių surinkimo akcija Joniškyje ir Žagarėje!

Kasmet per žiemos šventes visų mūsų namus papuošia tūkstančiai žaliaskarių eglučių, džiuginančių mūsų širdis ir teikiančių namams jaukumą ir šventinę nuotaiką. Liūdna, tačiau šventėms praėjus su eglutėmis tenka atsisveikinti.

Šiemet eglučių surinkimo akcija Joniškyje ir Žagarėje vyks sausio 8 dieną. Daugiabučiuose namuose gyvenantys gyventojai nupuoštas eglutes be jokių metalinių ar kitų detalių turėtų tvarkingai sudėti prie daugiabučiui namui priklausančios atliekų surinkimo aikštelės, iš kurios jos bus paimtos ir išvežtos. Prašome gyventojų nemėtyti eglučių bet kur, o sudėti tvarkingai už atliekų surinkimo aikštelės tvoros.

Individualių namų gyventojai, turintys tokių eglučių, privalo jas patys tinkamai susmulkinti ir panaudoti savo namų reikmėms. Visi kartu sukurkime gražią tradiciją ir nupuoštas eglutes suneškime tvarkingai, nemėtant jų savo gyvenamojoje aplinkoje.

Joniškio rajono savivaldybės
Infrastruktūros skyriaus
Viešosios tvarkos poskyrio informacija

 

Paskutinį kartą redaguota: 2019-01-07

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. 520002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.