Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 04 12 Susitikimas su daugiabučių namų pirmininkais!

Pristatant projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“  tęsiami susitikimai su Šiaulių miesto daugiabučių namų bendrijų pirmininkais ir gyventojais. 2019-04-11 įvykusio susitikimo tikslas – supažindinti pirmininkus ar dagiabučių namų atstovus su projekto veiklomis bei rezultatais, kurių tikimasi įgyvendinus projektą. Paaiškinti atliekų tvarkymo prioritetai (atliekų vengimas, pakartotinis naudojimas, perdirbimas, panaudojimas energijai gauti, šalinimas sąvartyne). Vaizdinėmis priemonėmis pirmininkams paaiškinta kaip atrodys naujieji pusiau požeminiai konteineriai bei atliekų kaupyklos į kurias bus šalinamos atliekos.  Informuota apie Šiaulių regione planuojamą įrengti nebenaudojamų daiktų keitimosi vietą, kurioje nebereikalingi daiktai turės galimybę atgimti naujai, taip bus mažinamas išmetamų atliekų kiekis.

Pristatymui pasibaigus  buvo atsakinėjama į iškilusius klausimus. Aktualiausi klausimai šiame susitikime buvo planuojamų įrengti konteinerinių aukštis, užimamas plotas ir konteinerinių aikštelių vietos keitimo galimybė. Pirmininkams po pristatymo buvo uždavinėjami klausimai atliekų tvarkymo tematika, o už teisingą atsakymą įteikti prizai su įgyvendinamo projekto atributika.

Dėkojame pirmininkams už dalyvavimą.

  

Paskutinį kartą redaguota: 2019-04-12

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.