Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 04 29 DAROM 2019

Praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje jau dvyliktą kartą vyko aplinkos tvarkymo akcija ,,DAROM“. ,,DAROM“ tai ne tik aplinkos tvarkymas, bet ir pilietiškumo, socialinio atsakingumo, bendrumo jausmo skatinimas, kai net iš pirmo žvilgsnio skirtingi žmonės susirenka bendram tikslui – aplinkos tvarkymui. Šiemet akcijos organizatoriai kvietė ne tik jungtis prie akcijos, bet ir asmeniniu pavyzdžiu jungėsi prie akcijos su šūkiu „Ir aš darau“.
 
Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras kasmet prisijungia prie akcijos „DAROM“. Džiugina tai, kad šiemet gavome daugiau nei įprastai norinčių jungtis prie šios akcijos prašymų. Visos akcijos metu surinktos atliekos į aikšteles priimamos tik išrūšiuotos, pateikus tam skirtas atliekų priėmimo deklaracijas.
 
2019-04-26 Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro kolektyvas, kartu su Šiaulių aplinkos apsaugos departamento darbuotojais, tvarkė Šiaulių r. Šilų (Bridų) tvenkinio pakrantę ir šalia esantį miškelį. Per pirmąjį akcijos pusvalandį  nemaloniai nustebino atliekų gausa. Įvairiose miškelio vietose ir tvenkinio pakrantėje buvo galima rasti ne tik standartinėmis laikomomis  tokių vietų atliekomis, kaip stikliniai ir plastikiniais buteliai, įvairios plastiko pakuotės ar padangos, bet ir pamiškėje gulinčią sofa lovą, automobilio detales bei talpas su neaiškiais jose esančiais skysčiais.
Kviečiame ne tik kartą metuose sudalyvauti akcijoje „DAROM“, bet ir kasdien elgtis atsakingai ir neteršti aplinkos.
 
Primename jog atliekų priėmimo aikštelės veikia kiekvienoje Šiaulių regiono savivaldybėje. Visą informaciją galite rasti www.sratc.lt. Atliekos jose priimamos nemokamai.
 
Rinkis ateitį be šiukšlių!
 
  
 
 
 
 
Paskutinį kartą redaguota: 2019-04-29

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.