Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2019 05 21 Susitikimas su Šiaulių miesto daugiabučių namų pirmininkais!

2019 m. gegužės 16 d. VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ patalpose įvyko Šiaulių miesto daugiabučių namų pirmininkų susirinkimas, kurio metu kalbėta apie ES, Šiaulių regiono savivaldybių ir VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ lėšomis finansuojamą ir bendrai įgyvendinamą projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“. Pristatymo metu  kalbėta apie įgyvendinamo projekto tikslą - išplėsti ir tobulinti Šiaulių regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos infrastruktūrą. Paaiškinta, kad Šiauliuose iš viso numatyta įrengti 289 vnt. naujų pusiau požeminių konteinerių aikštelių, kurių įrengimas sumažins miesto vizualinę taršą, nemalonių kvapų problemą, bet ir padidins rūšiavimo pajėgumus. Pristatymo metu vaizdinėmis priemonėmis parodyta, kaip preliminariai atrodys pusiau požeminiai konteineriai įrenginėjamose aikštelėse.

Pirmininkai, išklausę pranešimo, entuziastingai uždavinėjo klausimus apie įrenginėjamų aikštelių vietas, domėjosi, ar, įgyvendinus projektą, keisis vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydis. Aptarti ir kiti aktualūs klausimai, susiję su atliekų tvarkymo.

Pristatymo pabaigoje pirmininkai pakviesti sudalyvauti viktorinoje, kurioje geriausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti prizais. Dėkojame pirmininkams už dalyvavimą.

 

  

Paskutinį kartą redaguota: 2019-05-21

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.