Modernus atliekų tvarkymas

Regione įdiegta konteinerių identifikavimo sistema, mišrios komunalinės atliekų apdorojamos mechaninio biologinio apdorojimo įrenginiuose.

Atliekų kiekis mažėja

Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne pašalinamų komunalinių atliekų kiekis kasmet mažėja.

Naujienos

Naujienos / 2020 11 09 Padangų pakeitimui žiemos sezonui užsidega geltona šviesoforo spalva

Padangų pakeitimui žiemos sezonui užsidega geltona šviesoforo spalva
 
Jei turite jums priklausantį automobilį, tai pats laikas pakeisti padangas bei žinoti ką su jomis daryti!
 
Visi žinome, kad 4 padangų įsigijimas ir pakeitimas pareikalauja nemenko biudžeto, o dar ir galvos skausmu tampa ką daryti su eksploatavimui nebetinkamomis padangomis.
 
Autoservisai ir parduotuvės privalo padangų atliekas priimti iš jūsų be jokio papildomo mokesčio
 
Automobilių savininkai privalo būti informuoti ir žinoti, kad pirkdami naujas padangas ar keisdami autoservise nudėvėtas (mažiau kaip 3 mm padangų protektoriaus gylis), nebetinkamas eksploatacijai padangas turi teisę ir galimybę palikti padangų atliekas ten pat, nes į naujų kainą jau būna įskaičiuotas padangų sutvarkymo mokestis ir šių atliekų perdirbimas. Autoservisai ir specializuotos parduotuvės privalo padangų atliekas priimti iš jūsų be jokio papildomo mokesčio ir sąlygų. Aišku, padangos priimamos tokios, kurios skirtos to paties tipo transporto priemonei ir toks pat kiekis, koks perkamas.
 
Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras informuoja apie galimybę atvežti padangų atliekas į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles ir atliekų priėmimo punktus
 
Jei užsilikusių padangų atliekų turite iš anksčiau, nuvežkite į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles ar atliekų priėmimo punktus (toliau – Aikštelės). Pagal Šiaulių regione esančių didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių tvarką, tokia paslauga teikiama nemokamai vieną kartą į metus vienam gyventojui, atvežusiam ne daugiau kaip 4 vnt. padangų atliekų. Norint jas čia palikti, reikia užpildyti atliekų priėmimo deklaraciją. O turint daugiau nei 4 vnt. – teks mokėti pagal patvirtintus įkainius. Platesnė informacija skelbiama internetinėje svetainėje www.sratc.lt
 
Jokio nusikaltimo, jokio gamtos teršimo, turim „ratus“, vairuojam teisinga kryptimi – žiedinės ekonomikos keliu
 
Nešiukšlinkime gamtos, neverskime savo aplinkos sąvartynu! Padangų atliekos yra perdirbama žaliava. Perdirbus padangų atliekas gaminami įvairūs kelių atitvarai, vaikų žaidimų ir lauko aikštelių danga, automobilių guminiai kilimėliai ir kitos prekės.
 
 
Paskutinį kartą redaguota: 2020-11-09

Jei neradote informacijos, susisiekite su mumis:

  • info@sratc.lt
  • (8 41) 42 15 99 arba (8 41) 52 07 61

Pramonės g. 15-71, LT-78137 Šiauliai, Tel. (8 41) 520 002, El. paštas: info@sratc.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas:
145787276. PVM mokėtojo kodas: LT457872716.