Korupcijos prevencija

Kviečiame teikti informaciją

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“, užtikrindama savo veiklos skaidrumą ir viešumą, vykdo korupcijos prevenciją, kurios tikslas – užkirsti kelią korupcijai atsirasti ir plėtotis įmonės veikloje. Vykdant korupcijos prevenciją būtina visuomenės pagalba. Prašome informaciją apie galimus pažeidimus ir galimai neteisėtus bendrovės darbuotojų veiksmus pranešti elektroniniu paštu info@sratc.lt arba tel. (8 41)  52 07 62 (atsakingas asmuo už korupcijos prevenciją – Irina Porfirjeva).

Pranešdami informaciją apie galimą korupcijos atvejį, nurodykite kuo tikslesnius duomenis ir informaciją (veiksmo vietą, laiką, asmens vardą, pavardę ir kt.). Pageidautina, kad nurodytumėte savo kontaktinę informaciją, tačiau tai yra jūsų teisė, o ne pareiga. VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ garantuoja visišką konfidencialumą ir užtikrina Jūsų duomenų anonimiškumą. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą. Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikalstamos veikos padarymu, už tokius veiksmus gresia baudžiamoji atsakomybė.

Daugiau informacijos apie korupcijos prevenciją – www.sst.lt

Įsakymas dėl įgaliojimo atsakingam asmeniui suteikimo VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ korupcijos prevencijai įgyvendinti 

Įsakymas dėl VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ korupcijos tvarkos aprašo patvirtinimo

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ korupcijos tvarkos aprašas

Korupcijos prevencijos įgyvendinimo 2017–2019 metais priemonių planas

Informacija atnaujinta: 2022-01-10, 13:35:21