Naujienos

Aktuali informacija Radviliškio rajono savivaldybės gyventojams

2022 12 02


Informuojame Radviliškio rajono savivaldybės gyventojus, kad nuo 2023 m. kovo mėnesio pabaigos pasikeis mišrių komunalinių, žaliųjų atliekų, tekstilės, didelio gabarito ir buitinės technikos bei pavojingų atliekų ir naudotų padangų surinkimo ir transportavimo į jų vietas paslaugos teikėjas. Naujasis paslaugos teikėjas - UAB „Ekonovus“

Paslaugos teikėjas UAB „Ekonovus“ šiuo metu pradeda Radviliškio rajono seniūnijose individualių valdų gyventojams ir juridiniams asmenims (apmokestintiems vietine rinkliava) suteikti naujus mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Konteineriai suteikiami pagal gyventojo ar įmonės naudojamo konteinerio talpą (esant poreikiui, gali būti pakeistas į kitos talpos konteinerį) ir pasirašant konteinerio pasaugos sutartį, kurios 1 egz. turi būti grąžintas paslaugos teikėjui UAB „Ekonovus“.

Nuo 2023 m. kovo mėnesio pabaigos bus pradėti aptarnauti tik tie naujai suteikti mišrių komunalinių atliekų konteineriai, kurių pasaugos sutartys bus grąžintos pasirašytos paslaugos teikėjui. Pasaugos sutartis galite grąžinti ir į seniūnijas, taip pat į ŠRATC Rinkliavos skyrių, adresu V. Kudirkos g. 1, Radviliškio m., arba skenuotas siųsti paslaugos teikėjui el.p.: klientuaptarnavimas@ekonovus.lt.

Senuosius mišrių komunalinių atliekų konteinerius po išpylimo tuščius 2023 m. kovo – balandžio mėn. susirinks UAB „Ecoservice projektai“.