Naujienos

Informuojame apie ant konteinerių klijuojamus informacinius lipdukus

2017 04 20


Balandžio mėnesį kai kurie Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojai ant buitinių atliekų ir žaliųjų atliekų konteinerių randa priklijuotus lipdukus su informaciniu pranešimu, kuriame gyventojų prašoma susisiekti su VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centru“ ir pranešti konteinerių galinėje pusėje esančius identifikacinius numerius.

Ruošiantis įvesti dvinarę rinkliavą už komunalines atliekas, pradėta individualioms valdoms priskirtų konteinerių inventorizacija. Manoma, kad daugiau kaip dešimtadalis individualiose valdose aptarnaujamų konteinerių nėra susieti su tais pačiais adresais savo gyvenamąją vietą deklaravusiais gyventojais. Todėl norima išsiaiškinti, kam priklauso niekam nepriskirti konteineriai ir kieno vardu turi būti rašomos sąskaitos už jų aptarnavimą.

Lipdukus su informaciniu pranešimu ant konteinerių klijuoja Šiaulių miesto ir Radviliškio rajono gyventojus aptarnaujanti UAB „Ecoservice projektai“. Gyventojai įspėjami, kad, nesuteikus prašomos informacijos, konteineriai nebus aptarnaujami.

 

ŠRATC inf.