Jau rytoj, 12 val., pasimatome Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sodo renginyje „Odė pavasario džiaugsmui“!
Kalbėsime apie tinkamą maisto ir virtuvės atliekų rūšiavimą bei tai, kad kai kurios atliekos gali versti natūralia trąša dirvai.
Dalinsimės gerų žmonių gerais daiktais – gėlių vazonais, knygomis, indais.
Mažuosius renginio dalyvius kviesime pasitikrinti žinias ir laimėti puikių prizų – užduočių knygelių ir stalo žaidimų apie rūšiavimą!
Kviečiame Šiaulių miesto, Akmenės rajono ir Radviliškio rajono vietinės rinkliavos mokėtojus atnaujinti savo kontaktinius duomenis ŠRATC Savitarnoje.
Pateikę arba atnaujinę el. pašto adresą ir telefono numerį, galėsite operatyviai gauti aktualią informaciją apie vietinę rinkliavą, svarbius pranešimus bei kitą su paslaugomis susijusią informaciją.
Ačiū, kad padedate užtikrinti sklandų ir patogų informacijos gavimą.