Naujienos

Radviliškio rajono gyventojams – dvi naujos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės

2024 05 24


Baisogaloje ir Šeduvoje atidaromos dvi naujos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės, į kurias Radviliškio rajono gyventojai atliekas galės pristatyti jau nuo šių metų gegužės 28 dienos.

Pasidžiaugti atliktais darbais gegužės 23 dieną į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Baisogaloje atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Vytautas Varanavičius, VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) direktorius Žilvinas Šilgalis, UAB „Limega“ technikos direktorius Paulius Mačernis ir kiti suinteresuoti asmenys.

„Džiaugiamės, kad komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūra Radviliškio rajone plečiama, tobulinama ir tampa vis patogesnė gyventojams. Tebus tai kiekvienam rajono gyventojui paskatinimas dar labiau rūpintis savo aplinka ir rūšiuoti atliekas“, – kalbėjo Radviliškio rajono meras K. Račkauskis.

Į naujas aikšteles gyventojai galės pristatyti kur kas daugiau ir įvairesnių rūšių atliekas: „Baisogaloje ir Šeduvoje veikusius atliekų priėmimo punktus pakeičia naujos, erdvios ir modernios didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės, kurios, tikimės, kad paskatins gyventojus tinkamai tvarkyti buityje susidariusias atliekas. Tai puiki proga susitvarkyti savo namus, sodą ar rūsį, o susikaupusias atliekas nemokamai pristatyti į naujas aikšteles. Dėkojame Radviliškio rajono vadovams bei Tarybos nariams, prisidėjusiems prie šių aikštelių atsiradimo bei suprantantiems jų poreikį siekiant tinkamo atliekų tvarkymo rajone“, – aikšteles pristatė ŠRATC direktorius Ž. Šilgalis. Jis atkreipė dėmesį ir į aikštelės akcentą – išsaugotą ąžuolą, kuris puoš aikštelę ir primins, kaip svarbu rūpintis gyvąja gamta.

Daugiau kaip 4 tūkstančių kvadratinių metrų ploto aikštelėse iškilo administracinės personalo patalpos, kuriose dirbs atliekų priėmėjai-kontrolieriai. Į aikšteles gyventojai galės pristatyti didelių gabaritų ir pavojingąsias atliekas bei antrines žaliavas. Gyventojams primenama, kad į aikštelę svarbu pristatyti jau išrūšiuotas atliekas bei nepamiršti asmens dokumento.

Į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles, adresu Užupio g. 5, Baisogalos k., ir Šiaulėnų g. 41A, Šeduvos m., Radviliškio rajono gyventojai atliekas galės pristatyti antradienį–penktadienį nuo 9.00 val. iki 18.00 val., šeštadienį nuo 9.00 val. iki 17.00 val. (pietų pertrauka nuo 13.00 iki 13.45 val.), pirmadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis aikštelės nedirbs. Pasiteirauti apie priimamas atliekas Baisogaloje galima atliekų priėmėjo-operatoriaus tel. 0 676 92 155, Šeduvoje – tel. 0 676 92 156. Informacija apie priimamas atliekas yra skelbiama prie įvažiavimo į aikštelę vartų bei ŠRATC interneto puslapyje www.sratc.lt.