Naujienos

Šiaulių mieste pradėtos eksploatuoti naujai įrengtos pusiau požeminių konteinerių aikštelės

2023 09 18


Šiaulių mieste pradėta eksploatuoti 17 naujai įrengtų pusiau požeminių konteinerių aikštelių šiais adresais: Gegužių g. 65, Naujo Ryto tak. 2, Paukščių tak. 2A, Radviliškio g. 116, Radviliškio g. 64, Radviliškio g. 70, S. Dariaus ir S. Girėno g. 10, S. Nėries g. 16, Sodo g. 35, Stoties g. 12, Tilžės g. 33, Tilžės g. 43, Tilžės g. 38, Tilžės g. 55, Vilniaus g. 237, Radviliškio g. 112, Tilžės g. 37.

Pusiau požeminių konteinerių aikštelėse yra įrengti konteineriai, skirti popieriui ir kartonui, plastikui ir metalui, stiklui bei mišrioms komunalinėms atliekoms, kai kuriose aikštelėse yra konteineriai, skirti biologiškai skaidžioms atliekoms.

Pagal projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ iš viso turi būti įrengta 300 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių. Pagal pirminę sutartį buvo įrengtos ir šiuo metu eksploatuojamos 96 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelės, pagal esamą sutartį yra įrengtos ir eksploatuojamos 108 iš 204 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių.

Atsižvelgiant į nenumatytas aplinkybes – užtrukusį dokumentų derinimą su atsakingomis institucijomis bei iškilusį poreikį keisti kai kurių pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas, sutarties vykdymas pratęstas iki 2023 m. gruodžio 30 d.

Numatytas pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas galite matyti žemėlapyje.

Sąrašą galite rasti čia.

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų) ir jų apsaugos zonas ir kt.

Suprojektuotų pusiau požeminių konteinerių aikštelių projektiniai sprendiniai yra viešinami VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ir Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėse:

1.https://siauliai.lt/lt/news/view/siauliuose-prasidejo-naujas-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-projektavimo-etapas

2.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste

3.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1

4.https://siauliai.lt/lt/news/view/nauji-pusiau-pozeminiu-konteineriu-aiksteliu-irengimo-sprendiniai-siauliu-mieste-1-1

Kilus klausimams arba turint objektyvių pastabų numatytoms pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietoms, prašome kreiptis į:

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą, el. paštu info@sratc.lt;

Šiaulių miesto savivaldybės administraciją, el. paštu aplinka@siauliai.lt.