Naujienos

Šiaulių mieste prasideda biologinių atliekų surinkimas ir didmaišių su žaliosiomis atliekomis tuštinimas

2023 03 31


Informuojame, kad Šiaulių mieste nuo balandžio 1 d. prasideda biologinių atliekų surinkimas, taip pat ir didmaišių su žaliosiomis atliekomis tuštinimas, ir visa tai tęsis iki lapkričio 30 d.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro interneto svetainėje pateikiamas:

  1. Grafikas individualioms valdoms;
  2. Grafikas daugiabučiams, sodų bendrijoms ir Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigoms, sporto centrams, viešosioms sveikatos priežiūros įstaigoms ir socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms.

Didmaišiai tuštinami, jei atitinka šias sąlygas:

  1. Stovėjimo vieta šalia kolektyvinių (bendro naudojimo) komunalinių atliekų konteinerių;
  2. Atliekų išvežimo dieną pagal patvirtintą grafiką;
  3. Didmaišis su aptarnaujančios įmonės logotipu ir identifikaciniu žymekliu;
  4. Didmaišiuose tik palaidos žaliosios atliekos;
  5. Žaliosios atliekos renkamos tik iš didmaišių.

Pastebima, kad ištuštinti ir nenaudojami didmaišiai mėtosi viešosiose erdvėse, taip bloginant miesto estetinį vaizdą ir didmaišių kokybę. Prašome daugiabučių namų bendrijų, sodų bendrijų pirmininkų ar administratorių ir įstaigų atstovų susirinkti tuščius ir nenaudojamus didmaišius. Taip pat prašome nenaudoti didmaišių, jei ant jų nėra aptarnaujančios įmonės logotipo ir identifikacinio žymeklio, nes tokie didmaišiai nebus aptarnaujami.

Jeigu dar neturite didmaišių su aptarnaujančios įmonės logotipu ir identifikaciniu žymekliu, siūlome daugiabučių namų bendrijų, sodų bendrijų pirmininkams ar administratoriams ir įstaigų atstovams pasirūpinti šiais didmaišiais, pateikiant prašymą dėl didmaišio (-ių) suteikimo Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui el. paštu info@sratc.lt. Didmaišiai suteikiami ir tuštinami nemokamai.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija.