Naujienos

Šiauliuose bus rengiamos naujos pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Laukiami gyventojų pastebėjimai

2022 08 02


Šiauliuose planuojamos rengti 204 naujos pusiau požeminių konteinerių aikštelės. Gyventojai kviečiami peržiūrėti prie daugiabučių numatytas vietas ir, turint klausimų ar pastebėjimų, juos išreikšti nurodytais adresais.

Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje vykdant projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“, iš viso suplanuota įrengti 300 vnt. pusiau požeminių konteinerių aikštelių. Jau įrengta ir eksploatuojama beveik trečidalis – 96 vnt. aikštelių. Dėl likusių 204 vienetų šiuo metu vykdomos viešojo pirkimo procedūros. Projektas numatytas įvykdyti iki 2023 m. rugsėjo 1 d.

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus peržiūrėti numatytų pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietas, kurios pažymėtos šiame žemėlapyje

Atkreipiame dėmesį, kad numatytos pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietos yra preliminarios ir projektavimo metu gali keistis, atsižvelgiant į požemines komunikacijas (dujotiekio, šilumos, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ryšių tinklų), jų apsaugos zonas ir kt.

Kilus klausimams arba turint pastabų numatytoms pusiau požeminių konteinerių aikštelių vietoms, prašome kreiptis į: