Naujienos

Vykdomas didelių gabaritų atliekų surinkimas Šiaulių mieste iš individualių valdų

2022 05 02


Nuo gegužės 2 d. Šiaulių mieste iš individualių valdų vykdomas didelių gabaritų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu! Grafiką galite rasti čia.

Grafikuose nurodyta data yra didelių gabaritų atliekų išnešimo diena. Didelių gabaritų atliekas prie konteinerių galima palikti tik išnešimo dieną! Todėl kviečiame gyventojus pasinaudoti galimybe išnešti nebetinkamas naudoti didelių gabaritų atliekas, kurios bus surinktos altiekų vežėjo.

Didelių gabaritų atliekos – tai stambūs buities apyvokos daiktai (baldai, dviračiai, lango rėmai be stiklo, durys, vežimėliai, automobilinės kėdutės, praustuvės, unitazai ir kt.), buitinė technika (skalbimo mašinos, televizoriai, kompiuteriai ir kt.), automobilių padangos.

Atliekos, kurios nėra surenkamos apvažiavimo būdu: statybos ir griovimo atliekos (pvz. langų rėmai su stiklais, linoleumas, parketlentės ir t. t.), pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, akumuliatoriai, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, t. y. pakuotės nuo dažų ir kt.), automobilių detalės (pvz. bamperiai, salono detalės, sėdynės ir t. t.), medžių šakos.